Strategiczne, dedykowane
planowanie mediów

Zapewniamy pełną obsługę mediową, w tym dogłębne analizy sytuacji marki, rynku, grupy docelowej. Rekomendujemy najlepsze kanały komunikacji dopasowane do strategii, optymalizujemy budżet reklamowy, oraz co jest podstawą naszego funkcjonowania, efektywne planujemy i kupujemy media.

Badania mediowe,
produktowe i konsumenckie

Fundamentem naszych działań jest diagnoza sytuacji marki na rynku, obserwacja konsumentów, ich potrzeb i oczekiwań. Na tej podstawie tworzymy najbardziej odpowiednią strategię dotarcia. Posiadamy dostęp do wszystkich dostępnych komercyjnych badań marketingowych.

Kreatywny
i doświadczony zespół

Zatrudniamy praktyków z doświadczeniem w pracy po stronie Klienta, dostawców mediów, jak i plannerów mediowych w wieloletnim doświadczeniem w marketingu w Polsce i za granicą. Tworzymy kampanie reklamowe tylko z najlepszymi specjalistami.

TFM Grupa specjalistów

Sukces zawsze tworzymy razem z Klientem, potrafimy działać pod presją czasu i ambitnych celów. Sposób działania jest zawsze dostosowany do zadania, które realizujemy. Tworzymy kampanie reklamowe tylko z najlepszymi specjalistami.
Dynamicznie zmieniający się świat mediów i reklamy wyznacza nam kolejne cele w poszerzaniu naszych kompetencji mediowych. Dostarczamy Państwu kompleksowe strategie reklamowe, wykorzystujące nowe media i najnowsze technologie.
Tylko taki zespół pozwala zrozumieć potrzeby klienta, właściwie przeanalizować dostępne dane, stworzyć właściwa strategię i zaimplementować ją do realizacji. Znajomość rynku mediów, wypracowane relacje pozwalają na osiągnięcie efektywnych kosztów dotarcia.
Zatrudniamy praktyków z doświadczeniem w pracy po stronie Klienta, dostawców mediów, jak i plannerów mediowych w wieloletnim doświadczeniem w marketingu w Polsce i za granicą.
Z dużymi sukcesami zarządzaliśmy i współtworzyliśmy projekty dla klientów korporacyjnych o różnorodnych obszarach działalności biznesowej. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby i wyzwania klienckie, skutecznie na nie odpowiadamy tworząc odpowiedzialne i skuteczne strategie. TFM to zespół doświadczonych managerów w wielu obszarach komunikacji marketingowej.

Skupiamy się przede wszystkim
na sukcesie naszych Klientów poprzez:

Poznanie preferencji Klienta i analiza trendów grupy docelowej

Wybór skutecznej, innowacyjnej strategii dotarcia do grupy docelowej

Optymalizacja kosztów zakupu mediów.

Aktywny udział w sprawnym i efektywnym przeprowadzeniu kampanii reklamowej.

Analizy post buy i propozycje dalszych działań.

TFM Interactive

Internet staje się podstawowym kanałem komunikacji, a zarazem coraz ważniejsze medium w planowaniu kampanii reklamowych.
W związku z dynamicznym rozwojem tej części rynku mediowego, w 2012 wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i stworzyliśmy odrębny dział Interactive, odpowiadający za tworzenie strategii opartych na „nowych” mediach elektronicznych.
Analizą aktualnej sytuacji e-marketingowej oraz identyfikacją mocnych i słabych stron naszych klientów zajmuje się młody, kreatywny zespół ludzi, dla których rynek Digital jest naturalnym środowiskiem. Gwarantuje to nowatorskie rozwiązania, ciekawe pomysły i dobór najlepszych dla osiągnięcia tych celów narzędzi.
Znajomość zachowania społeczności internautów, dobór narzędzi, wykwalifikowani i doświadczeni plannerzy i moderatorzy to podstawa do sukcesu w mediach społecznościowych. Współpraca z najlepszymi grafikami oraz web developerami i programistami zapewnia pełną obsługę i kontrolę aktywności online.

Podstawowe założenia działu TFM Interactive:

Strategia marketingowa w Internecie dla firmy, marki lub eventu

Weryfikacja skuteczności prowadzonych działań w Internecie

Doradztwo w zakresie kreowania i budowania wizerunku firmy w Internecie

Analiza działania konkurencji w Internecie

Efektywne wykorzystanie programów lojalnościowych, affiliate marketing, narzędzia web-analytics