Twój czas w mediach?
My go skutecznie planujemy
Dowiedz się więcej
Tworzymy nowe marki
Planujemy ich rozwój.
Dowiedz się więcej

Strategiczne, dedykowane
planowanie mediów

Zapewniamy pełną obsługę mediową, w tym dogłębne analizy sytuacji marki, rynku, grupy docelowej. Rekomendujemy najlepsze kanały komunikacji dopasowane do strategii, optymalizujemy budżet reklamowy, oraz co jest podstawą naszego funkcjonowania, efektywne planujemy i kupujemy media.

Badania mediowe,
produktowe i konsumenckie

Fundamentem naszych działań jest diagnoza sytuacji marki na rynku, obserwacja konsumentów, ich potrzeb i oczekiwań. Na tej podstawie tworzymy najbardziej odpowiednią strategię dotarcia. Posiadamy dostęp do wszystkich dostępnych komercyjnych badań marketingowych.

Kreatywny
i doświadczony zespół

Zatrudniamy praktyków z doświadczeniem w pracy po stronie Klienta, dostawców mediów, jak i plannerów mediowych w wieloletnim doświadczeniem w marketingu w Polsce i za granicą. Tworzymy kampanie reklamowe tylko z najlepszymi specjalistami.

TFM to eksperci w mediach działający w ramach niezależnego domu mediowego specjalizującego się tworzeniu strategii komunikacji, kompleksowym planowaniu i zakupie mediów.
Skutecznie i umiejętnie doradzamy jak umiejętnie wykorzystać media i inwestujemy efektywnie budżety naszych Klientów. Analizujemy i wnikliwie badamy świat mediów w Polsce.
Działamy w branży reklamowej od wielu lat, dzięki czemu mamy możliwość uzyskania wysokich rabatów – znacznie wyższych od tych, które może uzyskać Klient w bezpośrednich negocjacjach z mediami.
Zapewniamy pełną obsługę mediową, w tym dogłębne analizy sytuacji marki, rynku, grupy docelowej. Rekomendujemy najlepsze kanały komunikacji dopasowane do strategii, optymalizujemy budżet reklamowy, oraz co jest podstawą naszego funkcjonowania, efektywne planujemy i kupujemy media. Firma działa w oparciu o zespoły zajmujące się planowaniem i zakupem mediów dla wybranych grup klientów. Zakup poszczególnych typów mediów jest koordynowany przez wybranych specjalistów.
Nadrzędnym celem kampanii mediowych jakie realizujemy dla naszych klientów jest efektywność. Konstruując strategie dla naszych Klientów korzystamy z niestandardowych i nowatorskich narzędzi oraz kanałów komunikacji. Nasza oferta obejmuje kompleksowe zarządzanie budżetem mediowym, od planowania i zakupu mediów po usługi konsultingowe. Rewolucja technologiczna, zmiany postaw konsumentów, nowe sposoby konsumpcji mediów pociągają za sobą konieczność nowego spojrzenia na komunikację.

Poznaj zakres usług mediowych:

Na każdym etapie kampanii wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, utrzymując wysoki poziom usług i konsultacji.

Przygotowanie strategii spójnej z komunikacją marki

Dobór i analizę grup docelowych, gruntowna ocena marketingowego otoczenia marki

Zakup i prowadzenie kampanii w mediach, kontroli jej przebiegu i oceny wyników

Sprawdzamy i analizujemy dane ( AGB, PBC, TGI, Radio Track, etc.)

Prowadzimy monitoring działań konkurencji oraz analizy wydatków

Skutecznie negocjujemy i kupujemy publikacje oraz reklamy we wszystkich środkach masowego przekazu